+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Полтава | (Полтавська область) 926++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Полтава - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Полтава без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Полтава. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Полтава вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Красиві квіти в нашому житті відіграють особливу роль. Правильно оформлені і від душі подаровані, вони здатні творити дива, викликавши в душі і серці сплеск позитивних емоцій. Красиві букети з живих квітів – завжди гармонійне доповнення до презенту в святкові дні, або самостійний завершений подарунок, знак уваги. Не так давно, для того, щоб купити милий букет квітів, необхідно було їздити по квіткових павільйонах ринків. Зараз достатньо звернутися в інтернет-магазин квіткової продукції і квіти, які сподобалися, будуть доставлені до вашого дому. Організацією доставки квіткових композицій займаються по всій Україні, але якщо вас цікавить доставка квітів у Полтаві – цей регіон гідно представляє наш квітковий салон. У каталозі нашої продукції завжди в наявності свіжі гілки різноманітних кольорів, які, за вашим бажанням, будуть оформлені в ексклюзивні композиції. Крім того, завжди є можливість придбати готовий букет, не менш розкішний і красивий. Послуга доставка квітів у Полтаві – своєрідна візитна картка нашого магазину квітів. Професіонал-флорист допоможе вибрати необхідний квітковий презент, а курєр організує своєчасну доставку до певного місця. Наш магазин займається реалізацією готових букетів і супутньої подарункової продукції, а також виготовленням букетів під замовлення, в тому числі за індивідуальними проектами. Ми з задоволенням і творчим підходом виготовимо для вас тематичні квіткові вироби у вигляді сердець, квіткових куль , а також допоможемо з оформленням квітковим декором залів проведення урочистостей. Вам необхідно замовити квіти по Полтаві – ми до ваших послуг. Будь-яке ваше побажання знайде відгук у нашому рішенні. Послуга доставка букетів у Полтаві від нашого магазину – це прекрасна допомога в організації підготовки до будь-якого торжества. Ми виконаємо ваше замовлення, заощадимо ваш час і прикрасимо свято розкішними квітами.

Доставку квітів Полтава - (Полтавська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»